Sales & Marketing

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur vulputate posuere tortor luctus vulputate. Cras laoreet pretium blandit. Vestibulum luctus laoreet lacinia. Maecenas luctus arcu ut orci lacinia ultrices. Praesent semper porta interdum. Etiam cursus, tortor at interdum rutrum, metus nibh tincidunt purus, non tincidunt odio arcu quis erat.

Curabitur vulputate posuere tortor luctus vulputate. Cras laoreet pretium blandit. Vestibulum luctus laoreet lacinia. Maecenas luctus arcu ut orci lacinia ultrices. Etiam cursus, tortor at interdum rutrum, metus nibh tincidunt purus, non tincidunt odio arcu quis erat.

Praesent semper porta interdum. Etiam cursus, tortor at interdum rutrum, metus nibh tincidunt purus, non tincidunt odio arcu quis erat. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

generic
generic

Baş ve boyun bölgesine radyoterapi görmüş hastalar, büyüme ve gelişimini tamamlamamış genç bireyler, implant başarısını düşürdüğünden. Ayrıca sigara kullanımı çok fazla olan bireyler implant için uygun aday değillerdir. Diyabet, yüksek tansiyon, hemofili ve otoimmun hastalık gibi sistemik hastalıkları bulunan, bifosfonat, kortikosteroid veya immun sistemi baskılayıcı ilaç kullanan bireylerin sağlık durumları doktorlarıyla konsültasyon yapılarak uygun şartlar oluşturulabilirse; implant uygulanabilmektedir.

Bu tarz hastalarda hastayla iletişim kurup rahatlatarak tedavi yapmak esastır ancak bunun başarılı olmadığı ileri durumlarda sedasyon altında ya da genel anesteziyle hastanın rahat bir şekilde ve güvenle tedavisi sağlanır.

Beyazlatma, doğru şekilde ve doğru teknikle hekim tarafından planlanıp, takibi ve kontrolleri hekim tarafından yapıldığı sürece hiçbir zararı olmayan bir uygulamadır. Uygulama esnasında mine tabakasında küçük bir geçirgenlik artışı ve buna bağlı hafif hassasiyetler oluşabilir ancak uygulama sonrasında bu durum tamamen eski haline döner.

En önemli avantajı iyi estetik görünüm sağlamasıdır. Hastaya her istediğini tüketebilme özgürlüğünü sağlayarak sağlıklı ve dengeli beslenmeyi sağlar. Böylece hastalar daha mutlu bir sosyal hayata sahip olur.

İmplant öncesi hastanın genel sağlık durumu, kemik yapısı ve ağız içi durumu uzman hekim kadrosu tarafından klinik ve radyolojik olarak değerlendirilerek tedaviye uygunluğuna karar verilir. Sağlıkla ilgili tüm tedavilerde garanti vermek doğru olmaz, ancak yapılan operasyon tekniğine, kemiğin uygunluğuna ve hastanın ağız hijyeninin sağlıklı olmasına bağlı olarak implant uygulamasında %90-95 başarı sağlanabilir.

Birden fazla uzun süreli işlem gerektirdiği için ve maliyeti göz önüne alındığında rutin diş hekimi hizmetlerinden daha yüksek bir harcama gerektirir. İmplant tedavisi tamamlanan hastalarda, hastaların yaptıkları harcamaların karşılığını aldıkları görülmektedir.

Diş metal destekli kaplamalarda olduğu gibi bir miktar küçültülür ve diş eti sağlıklı duruma geldiğinde özel ölçü maddeleri ve ağza uygun kaşıklarla hassas bir ölçü alınır. Laboratuvar ortamında dişe uygun renkte zirkonyum alt yapı ve üzerine porselen üst yapı işlenerek klinik ortamda dişe uyumlandırılır. Son olarak da özel yapıştırıcılar ile dişe daimi adapte edilir.

Zirkonyum kaplamalar daimi dişlerin sürmesinden sonra her yaşta uygulanabilir. Ancak 18-20 yaşına kadar yapılan tedavilerde gelişim döneminde çene büyümesi sonucu aralanmalar gözleneceğinden sık sık yenilenmesi gerekir. Bu yüzden tavsiye edilmez.

More About Us

Curabitur vulputate posuere tortor luctus vulputate. Cras laoreet pretium blandit. Vestibulum luctus laoreet lacinia.

Ready to Start?

Curabitur vulputate posuere tortor luctus vulputate laoreet pretium blandit.

Skills That Make a Meaningful Difference for Your Business

Cras a elit sit amet leo accumsan volutpat. Suspendisse hendreriast ehicula leo, vel efficitur felis ultrices non. Cras a elit sit amet leo.

STRATEGY ACCELERATION
90%
REVENUE GROWTH
80%
FIREWALK SALES
50%
444 78 20